piątek, 20 maja 2016

Jak to jest możliwe?


Pewnie nie jedna/niejeden z was zastanawiali się jak to możliwe, że sportowcy żyją ciągłą dietą, nie jedzą słodyczy, chemii, tych ,,najlepszych potraw". Sama często zadaje sobie to pytanie. Przecież ciasteczka są takie pyszne, lody w upalny dzień, czy zimna coca cola, chipsy na filmie, popcorn.
Wszystko jest takie pyszne. Hm a czy zdrowe? Nie koniecznie.

Tak w prawdzie każdego z nas ciągnie do ,, śmieciowego jedzenia", ale wszystko jest w głowie. W naszych myślach. Jeżeli ty myśląc o ciasteczkach sięgasz od razu po nie oddajesz się pokusie, sportowiec czy inna fit osoba pozbywa się tej myśli lub też niezdrową przekąskę zmienia na owoc czy też szklankę wody z cytryną.
Wyzbycie się ze swojego jadłospisu ,,pyszności" nie jest wcale takie trudno. Musisz jedynie 3 posiłki dziennie zmienić na 5 mniejszych przez co nie będziesz miał ochoty sięgać po łakocie. Słodzone napoje zmienić na wodę, ewentualnie zieloną herbatę, czerwoną.
Życie w stylu fit zaczyna się od powiedzenia sobie ,, nie dam się. Jestem silny. Śmieciowe jedzenie mnie nie cieszy" i trzymać się tych słów. W chwili sięgnięcia po coś pysznego wybierz owoce.
Mimo cukrów prostych twój organizm szybciej je strawi.

Dziś w mojej stylizacji znalazł się sweterek bawełniany i do tego spodenki. Taka stylizacja nadaje się na dzisiejszą pogodę. Spodenki mają ćwieki co nadaje im lepszego wyglądu. Do tej stylizacji pasują adidasy.


Sweterek H&M
Spodenki butik