wtorek, 23 lutego 2016

W poszukiwaniu własnego ,, ja "

W przeciągu kilku ostatnich lat za sprawa internetu nasz świat całkowicie sie zmienił. Wszystko poszło na przód. Moda, sposób bycia, gadżety itd.
Jadnak co z nasza samoocena? Osobiście oglądając zdjęcia gwiazd, trenerów itp ciagle mowie sobie ,, chciałabym wyglądać tak jak ona, chciałabym mieć taka sylwetkę jak ona, chciałabym mieć tyle kasy co on, chciałabym mieć ... jak ona. ".
Ale czemu ciagle chciałabym ... Jak ona ? Dlaczego ciagle sobie to powtarzamy ? W dzisiejszych czasach ciagle chcemy kogos naśladować lubianego bardziej od nas. A to nas gubi.
Popadamy w depresje, ze nie mamy figury jak Ewa Chodakowska, czy kasy jak lodu. Cała ta chęć bycia kimś innym nas niszczy. Niekiedy jesteśmy w stanie zrobić wszystko by byc jak ktoś inny. A jak sie nam to nie udaje to po prostu ja krytykujemy, spamujemy, hejtujemy.
A to nie na tym polega rzecz. Kazdy z nas jest inny. Kazdy powinien isc swoja własna scieszka. I cieszyć sie z tego kim jest. I sam wyznaczyć sobie scieszke, która dla nas bedzie satysfakcjonujaca, a zarazem inna od czyjejś. Po prostu nasza. I oglądając zdjęcia gwiazd nie myślec ,, chciałabym wyglądać jak ona " tylko sprawić aby podziwiano nas za to kim jesteśmy poprzez to co samo sobie ,, wyznaczyliśmy "


                                                   Luźny look. Idealny na wiosenną pogodę :)


ciemne pieczywo ze szpinakiem i serem feta


spodnie: Cheap monday 
koszula: Reserved
buty: converse
plecak: cropp