piątek, 26 lutego 2016

Każdy dzień daje mi więcej siły

Treningi bywają męczące i są dni w których myślę, że potrzebuje dłuższego odpoczynku, że już nie mam sił, że to nie ma sensu no bo po co mi to wszystko.
Tak bywają upadki, ale przecież ludzie upadają. Nie koniecznie fizycznie ale i psychicznie.
Kazdy ma prawo do upadku.
Tylko, ze to od nas zalezy ile ten upadek bedzie trwał i czy w ogóle bedzie to upadek czy chwilowe osłabienie psychiczne. Moje treningi trwają juz prawie rok. I od tego czasu, wiele razy sobie powtórzyłam, ze juz nie mam siły, ze musze odpocząć. Ale tak naprawdę nigdy nie zrobiłam tego ,, dłuższego odpoczynku". Nie jest on mi potrzebny. Bo fizycznie mam mnóstwo siły. Jedynie to moja głowa daje fałszywe sygnały, które wynikają z lenistwa. Najlepsze słowa które dają motywacje. Ewa Chodakowska: ,, pamiętaj twoje ciało moze więcej niż podpowiada ci twój umysł ".

 Siłownie mam kawałek samochodem od domu, a narazie skupiam sie na nauce i nie miałam okazji tam byc. ( tak tak wiem ze to głupia wymówka, ale w najbliższy weekend zamierzam sie tam
wybrać ). Moje treningi są jedynie w domu. Ale to nie ma znaczenia gdzie jest. Znaczenie ma to czy jest.  Uwież ta męczarnia na treningu da ci więcej szczescia niż cokolwiek inne. Więcej niż zjedzenie tego apetycznego tuczącego ciasteczka.


                                                                  Krem brokułowy

                                                        Spodnie H&M
                                                        Top:Anabelle USA
                                                        Bransoletki House