poniedziałek, 19 września 2016

Michael KorsW mojej naturze jest coś skomplikowanego. Zawszę pragnę rzeczy najdroższych. Jednak zdaję sobie sprawę, że nie jestem jedyna. Ostatnimi czasami w oko wpadła mi torebka Michael Kors'a.
Jedną z nich jest  JET SET TRAVEL. Jest mała, zgrabna. Idealna na najpotrzebniejsze rzeczy takie jak telefon błyszczyk portfel i puder. Pasuje na randkę, wyjazd czy nawet zakupy. Jest w kilku kolorach. Pasuje do eleganckiej stylizacji jak i sportowej.
Koszt od ok. 400 zł.
Kolejną torebką tego projektanta, która wpadła mi w oko jest SELMA. Pojemna. Można w niej zmieścić o wiele więcej. Świetnie się prezentuje. Widać, że wykonana ze starannością, perfekcyjnością.
Koszt ok. 1450 zł

Michael Kors nawet poszedł w ,, świat plecaków" . Zaprojektował przepiękny plecak RHEA. Miłość od pierwszego wejrzenia. Coś pięknego. Prostota z dodatkiem zamków. Coś co najbardziej lubię. Dwie główne duże kieszenie do tego jedna mała. Skórzany. Perfekcja.
Cena ok. 1370 zł
Przeglądając rzeczy Korsa napotkałam się na nową torebkę. Hm, może nie nowa kolekcja ale nowość w moich oczach. Kurcze. Kocham. Hyhy przyjmuję prezenty jedynie tego projektanta. ELYSE. coś pięknego. Czarna ze złotym łańcuszkiem. Czy może być coś piękniejszego?
Koszt ok. 1160 zł.

Na koniec przepiękny złoty zegarek. Złoto i czerń to coś co mogę nosić codziennie. Uwielbiam to połączenie.  A zegarek Korsa to jeden z moich ulubionych. DARCI. Klasyczny damski zegarek.
Cena ok 900 zł.

Projektant Michael Kors ma mnóstwo pomysłów. Jeden z moich ulubionych. Ceny są w miarę korzystne.  W porównywaniu z innymi projektantami jego rzeczy są ,, tanie ". Mogła bym tu przedstawiać w nieskończoność jego rzeczy. Hyhy tylko, że w głowie po chwili bym obmyślała jak zrobić skok na bank, aby móc sobie kupić te rzeczy. Naprawdę każda rzecz Korsa jest przecudowna. Od torebek, butów, aż po biżuterie i dodatki.
Dobra jakość, skóra, wytrzymałe. A co najważniejsze cudowne. cudowne i jeszcze raz cudowne.