wtorek, 14 czerwca 2016

Odważny look


Jestem dziewczyną, która czasem boi się ubrać tak jak chcę, robić to co czuję w duszy. Powód? Co inni powiedzą? A jak mnie wyśmieją? Powiedzą, że jestem inna. To problemy, które mnie powstrzymują. Zbyt przejmuję się opinią innych. Życie jest tylko jedno więc powinna robić to co naprawdę chcę, a jednak czasem nie mam odwagi.

Dziś jednak zdobyłam się na mocniejszy make up i full cap. Może nie ma w tym nic ponadto, ale nie spotkałam się z dziewczyną w mojej okolicy, która nosiła by tą czapkę.
Tak lubię się wyróżniać. Mimo problemów, z którymi trudno mi sobie radzić jestem pełna energii, pozytywnie nastawiona do życia. Pełna marzeń, wiary w to, że się uda.
Któregoś dnia mam nadzieję. że pokonam swoje lęki i odważę się pokazać światu prawdziwą mnie. Bez cienia wątpliwości i strachu przed tym co o mnie powiedzą.


Look jest odważny gdyż do zwykłej sportowej stylówki usta pomalowałam krwisto czerwoną kredką. Pierwszy raz zrobiłam coś takiego i bardzo mi się to spodobało. Chyba częściej zacznę tak malować usta. W końcu życie jest po to, aby odkrywać je każdego dnia na nowo. I żyć w 100%, hmm a nawet w 200.

koszulka Sinsay
Kamizelka New look
Spodnie H&M ( dziury robione przeze mnie )
Czapka Korev
Buty Vans