czwartek, 7 kwietnia 2016

Must have

Zmiana sezonu to zmiana ciuszków. Obowiązkowo musisz mieć buty z wiązadłem wokół kostki. Nadają one wyjątkowości nawet najprostszej stylizacji. Mają w sobie to coś. Zwykłe baletki to przy nich nic. W botkach z wiązadłem nogi wydają się szczuplejsze.

Do wyboru są również buty z wiązaniami na szpilce. Dodadzą ci jeszcze większej elegancji. Świetnie będą wyglądać na randce czy też różnorodnych uroczystościach. Poczujesz się jedyna w swoim rodzaju.

Kolejnym hitem tego sezonu jest bluzka z odkrytymi ramionami. Nadaje kobiecości, a także poczujesz się w nim nieziemsko seksownie. Co prawda jest to bardzo odważny ubiór jednakże poczujesz się w niej cudownie. Pasuje ona do spódniczki jak i short'ów. Tak też jest idealna na każdą okazję. 
                                            
                                          41c3277863246b1a11fb4a4058a47fbe4818f68a0f69cdede8dfd67c87478cd650b2b919258e799b

Przyjdzie także pora na kokardy, mocne zdobienia, kołnierze i żaboty, również dekolt X. Czyli wykończenia bluzek i sukienek w kształcie X. Przyjdą do nas także hiszpańskie klimaty. Mocna czerwień, kwiaty we włosach. Falbany, a także wiele innych dodatków. 
                                      

                                          


Tego roczny sezon wiosna lato zapowiada się bardzo kolorowo, elegancko. Mocne kolory to jest to czego potrzebujesz, aby wyglądać jak niejedna modelka z wybiegu. Koszule, żaboty. Najważniejsze to, aby się nie bać eksperymentować. Nie każdy musi podzielać twoją modę, najważniejsze to, że będziesz wyglądać jak modelka z wybiegu.
Sama czasem boje się nowości, wyjątkowych strojów, ale życie należy do nas. Mamy prawo do własnych decyzji. 
Nie bój się spróbować. Podążaj za modą. :)